Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Pozemek

Slunný rovinatý pozemek o výměře 1 037 m2, připravený na výstavbu vily o dispozici 5+1 včetně projektu a platného stavebního povolení. Plocha leží na klidném místě plném zeleně, v neprůjezdné ulici v Praze 6 na rozhraní Suchdola a Lysolají, v pohodlném dosahu mezinárodních škol, kampusu ČZU i letiště.

Plánovaná stavba s plochou střechou má výměru 284,6 m2. Ve vstupní úrovni je navržen obytný prostor s otevřenou kuchyní, jídelnou a terasou, pokoj pro hosty, koupelna se saunou, prostorná vstupní hala a technická místnost. V patře návrh počítá s hlavní ložnicí propojenou se šatnou a koupelnou, dále zde mají být 3 mezonetové pokoje a šatna. Z patra se budou otevírat krásné výhledy na přírodní park Šárka-Lysolaje i na metropoli. Parkování bude řešeno garáží.

Příjezd na jihovýchodně orientovaný pozemek přístupný ze dvou stran je po asfaltové komunikaci sloužící převážně zdejším rezidentům, pod níž vedou veškeré inženýrské sítě.

Místo nabízí bydlení na klidném místě a v pohodlném dosahu všech služeb. V krátké dojezdové vzdálenosti jsou mezinárodní školy Riverside Prague v Sedlci, International School of Prague v Nebušicích nebo Global Preschool v Šáreckém údolí. Ve čtvrti Suchdol fungují obchody, mateřská a základní škola, univerzita s mnoha fakultami, kavárny, restaurace, lékaři a lékárna, pošta, ale také třeba plavecký bazén, kurty na tenis a beach volejbal i několik dětských hřišť. Pravidelně se zde konají farmářské trhy. Dopravní spojení zajišťují autobusy od stanice metra Dejvická, v plánu je prodloužení tramvajové trati z Podbaby až do Suchdola. Krásná okolní příroda nabízí množství výletních tras pěšky i na kole.

Celková plocha 1037 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  19 500 000 Kč / 800 328 €
 • Cena za m²
  18 804 Kč / 771.80 €
 • Celková plocha
  1 037 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  42809
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.