Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Pozemek

Stavební pozemek o celkové rozloze 4 316 m2, vhodný i k investičním účelům, se rozkládá v atraktivní lokalitě v blízkosti centra města Dobříš. Dům na pozemku je určen k demolici.

Na pozemku jsou inženýrské přípojky (elektřina, voda, kanalizace), příjezd je po asfaltové komunikaci.

Pozemek leží v blízkosti centra Dobříše i vlakového nádraží. Město má přímé vlakové i autobusové spojení s metropolí, jízdy autem urychluje dálnice D4. V Dobříši s pěkným historickým jádrem a velkým zámeckým parkem funguje veškerá občanská vybavenost, jsou zde mateřské a základní školy, gymnázium, ZUŠ, poliklinika, kulturní středisko, supermarkety a další obchody, restaurace a kavárny. Z města je blízko do krásné přírody, například přírodního parku Hřebeny.

Celková plocha 4 316 m2.

Pro více informací kontaktujte naši kancelář.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  25 500 000 Kč / 1 046 154 €
 • Cena za m²
  5 908 Kč / 242.40 €
 • Celková plocha
  4 316 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  42614
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.