Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Pozemek

Nabídka pozemku o velikosti 849 m2 na místě s bohatou zelení přímo u přírodního parku Drahaň-Troja a u tramvajové zastávky, jen pár minut od centra metropole. Volitelnou součástí nabídky je studie rodinného domu od renomované architektonické kanceláře.

Příjezd k pozemku je po asfaltové komunikaci, inženýrské sítě jsou u hranice pozemku. Studie navrhuje dvoupodlažní vilu s atriem, terasami a samostatnou garáží pro 3 vozy. Hrubá podlahová plocha má činit 350 m2.

Vilu půjde vystavět poté, co vstoupí v platnost Metropolitní plán (předpoklad r. 2023), který na rozdíl od současného územního plánu zastavitelnost pozemku umožňuje.

Velmi dobře dostupné místo, díky blízké tramvajové zastávce trvá cesta na zastavků Staroměstská pouhých 10 minut, autem lze během chvilky vjet do tunelového komplexu nebo na magistrálu. V blízkosti funguje soukromá mateřská škola, základní škola nebo tenisové centrum. Okolí nabízí především krásnou přírodu, přímo u domu začíná rozlehlý přírodní park, blízko je na cyklostezku podél Vltavy, do zoologické i botanické zahrady.

Celková plocha 849 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  16 900 000 Kč / 694 473 €
 • Cena za m²
  19 906 Kč / 818 €
 • Celková plocha
  849 m²
 • Typ pozemku
  Zahrada
 • Referenční číslo
  42388
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.