Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek se stavebním povolením

Atraktivní pozemek s podanou žádostí o stavbní povolení (předpokládaný termín vydání jaro 2022) vhodný k výstavbě rodinné vily se nachází nedaleko Prahy, jihozápadním směrem v oblíbené rezidenční oblasti plné lesů, poblíž prominentního golfového hřiště.

Jedinečný stavební pozemek o výměře 1.556 m2 je umístěn na velmi mírném jižním svahu s trvalým nechráněným výhledem do otevřené krajiny na jižní stranu (pozemky na druhé straně ulice nejsou dle územního plánu určeny k výstavbě). K pozemku je hotová kompletní projektová dokumentace, stavební povolení se očekává během října 2021. Pozemek má hotové přípojky na inženýrské sítě a je potvrzeno obcí, že bude možné z pohledu kapacit sítí (především voda a kanalizace) jej na ně napojit. U elektřiny bylo již aktivované připojení pro přípravné a stavební práce. Vzhledem k možnosti zastavitelnosti až 30 % plochy je pozemek vhodný i k výstavbě větší vily nebo vícegeneračního bydlení.

Projekt dle vizualizace počítá s rodinnou vilou o podlahové ploše 312 m2 v dispozici 7 + kk. Architekt navrhl velký obývací pokoj s výměrou 80 m2, manželskou ložnici s en-suite šatnou a koupelnou, 4 další ložnice, pracovnu, wellness a celkem 4 koupelny.

Lokalita nabízí výborné spojení do Prahy, díky napojení na D5 je centrum města (Anděl/Smíchov) 25 minut jízdy. Na druhou stranu se rozprostírá příroda Českého krasu. V okolí jsou hluboké lesy, Berounka a oblíbená výletní místa Karlštejn a Svatý Jan pod Skalou. Hned za pozemkem teče Karlický potok. V obci Vysoký Újezd, na jejímž okraji pozemek leží, se nachází veškeré základní služby: škola i školka, pošta, obchod s potravinami, dětské a fotbalové hřiště. V obci je také zastávka autobusu který jezdí do Prahy - Zličína nebo do Berouna. Pozemek leží nedaleko golfového resortu Albatross s restaurací a klubovnou.

Výměra 1 556 m2

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2
 • Plán nemovitosti 3

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  12 990 000 Kč / 546 487 €
 • Cena za m²
  8 348 Kč / 351.20 €
 • Celková plocha
  1 556 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  40213
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.