Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Restaurace

Obchodní prostory do nedávna využívané jako restaurace přímo u parku s dětským hřištěm a vedle Chodovské tvrze, zrekonstruovaného zámečku a původně středověké tvrze, která slouží nyní jako kulturní centrum v Praze 11, na okraji bytové zástavby. Předmětem prodeje je společnost, v jejímž vlastnictví je pozemek a s ním spojená stavba.

Objekt je tvořen jednopatrovou budovou, kolaudovanou jako stavba občanské vybavenosti, nyní plně vybavenou jako restaurace. Veškeré vybavení restaurace je zahrnuto v nabídkové ceně.

V blízkosti se nachází mnoho rodinných a bytových domů, mateřské i základní školy, restaurace, obchody, parky. Bezproblémové parkování je možné na parkovišti nacházejícím se v bezprostřední blízkosti restaurace. Zastávka autobusu MHD se nachází přímo u pozemku, stanice metra Chodov je vzdálena 10 minut autobusem nebo 15 minut pěšky.

Celková výměra 169 m2, zahrada 140 m2, pozemek 309 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  12 900 000 Kč / 530 101 €
 • Celková plocha
  169 m²
 • PENB
  D
 • Referenční číslo
  42459
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.