Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Obchodní prostory

Dobře viditelný nebytový prostor s přímým vstupem z ulice v moderní rezidenci na Žižkově, pár minut jízdy autem či MHD od centra.

Více než stometrová plocha je rozdělena prosklenými příčkami, součástí je také zázemí s kuchyňkou a sociálním zařízením. Vstup vede z ulice i z domu.

Podlahy jsou dubové, u vstupu a v zázemí je dlažba. Součástí vybavení je vzduchotechnika, bezpečnostní vstupní dveře, domovní telefon a elektrický vrátný. Vytápění řeší plynový kotel. Kupní cena zahrnuje veškerý vestavěný nábytek na míru a sklepní kóji. Dobře viditelný prostor je vhodný jako obchod, ale také na kancelář, zubní ordinaci, kosmetiku apod.

Dům stojí v ulici souběžné s Koněvovou třídou, jen pár kroků od autobusové zastávky s rychlými spoji ke stanici metra Florenc. V okolí jsou široké možnosti, kam zajít na oběd i nakoupit, hned u domu je velký park na Parukářce s cyklostezkou, sportovišti či občerstvením.

Interiér 107,5 m2, sklep 2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  12 400 000 Kč / 508 927 €
 • Celková plocha
  107 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu garážového stání za 2.000 Kč/měsíčně
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  41403
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.