Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Obchodní prostory

Tři funkčně propojené nebytové prostory, které jsou nyní využívány k bydlení, se nacházejí ve zrekonstruovaném a dobře udržovaném bytovém domě v klidné slepé ulici pod Bertramkou, jen pár minut pěšky od smíchovské pěší zóny Anděl.

Dva prostory, které lze bez jakýchkoli úprav velkoryse pojmout jako jeden mezonetový byt, se nacházejí v úrovni 1. NP. Jedna jednotka má 3 okna orientovaná do klidného vnitrobloku, kde se nachází dvorek (společný pro dům). Dispozici jednotky tvoří ložnice, kuchyně, koupelna a chodba. Celková plocha včetně sklepního boxu v 1. PP činí 45,8 m2. Druhá jednotka s celkovou plochou 38 m2 je upravena jako obývací pokoj s jídelnou. Díky třem velkým větraným výkladcům orientovaným do ulice je místnost krásně prosvětlená. I k této jednotce patří sklepní box v 1. PP a rovněž ideální podíl na vchodu z ulice, který je společný se třetí jednotkou (nebytovým prostorem) v 1. PP s celkovou plochou 93,1 m2 (+ podílem na vchodu 7,2 m2). Jedná se o otevřené místnosti s klenutými stropy upravené pro kancelářské využití (menší kancelář, velká jednací místnost, kuchyně, 2x WC, sprcha. Zde se nabízí využití jako společenská a zábavní část bytu (domácí kino, fitness, vinotéka aj.).

Velmi pěkné místo u vstupu do velké zahrady Bertramka a zároveň v pěším dosahu veškeré infrastruktury. Na blízkém Andělu je vysoká koncentrace obchodů, restaurací i kaváren, jsou zde také multikina. Z místa je perfektní spojení všemi typy hromadné dopravy, při cestách autem je výhodou bezprostřední napojení na tunelový komplex.

Celková plocha 177,5 m2, sklepy 3,30 m2 a 3,3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  13 500 000 Kč / 569 020 €
 • Celková plocha
  178 m²
 • PENB
  D
 • Referenční číslo
  41054
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.