Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Průmyslový areál

Nabídka 2 samostatných hal vhodných například pro strojírenskou výrobu, skladování či datové centrum v továrním komplexu ležícím ve městě Napajedla v blízkosti dálnice D55. K areálu náleží nová montážní hala splňující normy ČSN.

Celková užitná plocha budov činí 1650 m2. Menší halu s užitnou plochou 274 m2 tvoří otevřený vysoký prostor s velkým, elektricky ovládaným vjezdem. Hala je vytápěna radiátory napojenými na vlastní plynový kotel, umyvadlo, odpad, dostatek zásuvek 240/400V, osvětlení. Větší, třípodlažní hala s plochami 652 m2 v 1.NP s využitím jako výrobně skladový prostor, světlou výškou 5 m pod traverzy, dále 120 m2 na 2NP kde nalezneme kanceláře a zázemí, 603 m2 na 3NP výrobně skladový prostor s kancelářskými vestavbami. Hala tedy obsahuje výrobně skladové prostory, kanceláře i samostatnou bytovou jednotku o dispozici 3+kk. Výrobně skladové prostory jsou rozděleny v přízemí na 3 části s možností samostatného využití - každá má vlastní automatická vrata a otopný systém s vlastním plynovým kotlem a měřeními plynu/vody/elektřiny. Výbornou flexibilitu umožňují celkem 4 vstupy do budovy vybavené sociálními zařízeními. Všechna tři podlaží jsou propojena nákladním výtahem s nosností 1200 kg. Haly stojí přímo vedle sebe. Vjezd do areálu je bez omezení, parkování je možné přímo před a za halami.

Haly se nacházejí na velmi dobře dostupném místě, u areálu je autobusová zastávka, centrum Napajedel je vzdáleno pouze 2 minuty jízdy. Město leží na trase prodloužení dálnice D55, která by měla být v těchto místech dokončena v r. 2026.

Celková plocha 1650 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  1 650 m²
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  42054
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.