Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Kancelářské prostory

Stometrový nebytový prostor přístupný přímo z ulice je umístěn v přízemí moderního nízkoenergetického domu z r. 2014, který je součástí rezidenční zástavby v Praze 11 – Chodov. Dobře přístupné místo MHD i autem.

Plocha je rozdělena na recepci, 2 samostatné neprůchozí kanceláře, kuchyňku, koupelnu (se sprchou, umyvadlem a WC), druhou toaletu s umývátkem a vstupní chodbu.

Prostory jsou nyní využívány jako kanceláře, jsou však vhodné i na ordinaci lékaře, kosmetický salon apod. Okna jsou plastová s interiérovými žaluziemi, na podlaze kanceláří je zátěžový koberec, v ostatních místnostech dlažba. K nebytovém prostoru je možné přikoupit 2 garážová stání v suterénu domu (není podmínkou).

Dům se nachází 5 minut chůze od autobusové zastávky, 10 minut jízdy od stanice metra Háje. Cesty autem urychluje magistrála, v okolí domu jsou parkovací plochy. Blízko funguje kavárna i prodejna potravin, okolí vyniká množstvím sportovišť (plavecký bazén, tenisové kurty, sportovní hala i venkovní posilovna).

Celková výměra 103,2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  8 990 000 Kč / 369 427 €
 • Plocha k dispozici
  103 m²
 • Parkování
  2 stání v podzemní garáži k dokoupení.
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  43639
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.