Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Kancelářské prostory

Na základě exkluzivního pověřeni nabízíme dva unikátní obchodní prostory o celkové výměře 1528 m2, nacházející se v úrovni ulice v projektu “Dva domy”, který právě vzniká přímo u stanice metra Křižíkova, na karlínské "high street". Projekt od renomovaného slovinského ateliéru Bevk Perovič Arhitekti bude kromě retailových ploch tvořit také více než 100 nadstandardních bytů. Předpokládaný termín kolaudace 9/2022.

Obchodní prostory od developerské společnosti Karlín Group je nabízen ve stavu shell & core. Otevřené prostory v přízemí budou přístupné z ulice Křižíkova i z parku na jižní straně u kancelářských budov Corso Karlín a Corso II. Do ulice Křižíkova budou směřovat velkoformátové výkladce. Skladové prostory k oběma jednotkám budou k dispozici v podzemních podlažích. Garážová stání lze za poplatek přikoupit.

Projekt je zasazen do živoucí čtvrti Karlín v blízkosti moderních rezidenčních i komerčních komplexů, kromě zmíněné budovy Corso Karlín je zde také Meteor Centre Office park nebo zcela nový komplex Praga Rezidence. Stanice metra a tramvajová zastávka jsou téměř u budovy, centrum je vzdáleno pouhých pár minut, stejně jako autobusový terminál na Florenci nebo železniční stanice Masarykovo i Hlavní nádraží.

Celková plocha 636 m2 + 893 m2.

Nabídková cena nemovitosti je uvedena bez DPH a její prodej této dani podléhá.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  164 400 000 Kč / 6 747 384 €
 • Plocha k dispozici
  1 529 m²
 • Parkování
  Parkovací stání za příplatek
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42644
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.