Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Kancelářské prostory

Moderně zařízený kancelářský prostor se vstupem z domu i ulice je umístěn v přízemí rezidence v jednosměrné ulici na Žižkově, jen pár minut autem či MHD od centra.

Více než stometrová plocha tvoří kanceláře a jednací místnost oddělené prosklenými příčkami, dále je zde recepce, kuchyňka a sociální zařízení. Vstup vede z ulice i z domu.

Podlahy jsou dubové, v recepci a zázemí je dlažba. Vybavení zahrnuje vzduchotechniku, plynový kotel, bezpečnostní vstupní dveře, domovní telefon, elektrického vrátného. Součástí kupní ceny je veškerý vestavěný nábytek na míru a sklepní kóje. Po úpravě je prostor vhodný i jako obchod, zubní ordinace, kosmetika apod.

Dům z r. 2006 stojí v ulici souběžné s Koněvovou třídou, pár kroků od autobusové zastávky se spoji ke stanici metra Florenc. V okolí jsou široké možnosti, kam zajít na oběd i nakoupit, hned u domu je velký park na Parukářce s cyklostezkou, sportovišti i občerstvením.

Interiér 107,5 m2, sklep 2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  12 400 000 Kč / 521 666 €
 • Plocha k dispozici
  107 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu garážového stání za 2.000 Kč/měsíčně
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  41581
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.