Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Kancelářské prostory

Moderní vzdušný kancelářský prostor v komplexu Korunní Dvůr z r. 2006 s recepcí v atraktivní lokalitě na Vinohradech, přímo u tramvajové zastávky a nedaleko stanice metra, v místě s kompletní infrastrukturou. Možnost přikoupení venkovního parkovacího místa a pronájmu garážového stání.  

Východně orientovaný prostor se nachází ve 2. podlaží přístupném výtahem. V současnosti je plocha dispozičně řešena jako open space pro cca 8 lidí, uzavřená zasedací místnost, kuchyňka, toaleta a zádveří. Zasedací místnost a open space oddělují prosklené příčky. 

K vybavení patří elektronický zabezpečovací systém, zabudovaný sound systém nebo kuchyňka s mikrovlnnou troubou AEG. Na podlaze jsou koberce a dlažba. Prostor je možné koupit včetně veškerého vybavení, přikoupit lze také parkovací místo ve dvoře a převzít nájemní smlouvu na 1 stání v podzemních garážích.

Skvělá lokalita s veškerou vybaveností, mnoha restauracemi, kavárnami i obchody, blízko tramvajové zastávky a stanice metra linky A. Umístění nebytového prostoru ve vnitřním traktu komplexu zaručuje klidné prostředí.

Užitná plocha 88,74 m2

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Vybavení

 • Otevíratelná okna

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  9 790 000 Kč / 412 645 €
 • Poplatky za služby
  9 900 Kč
 • Plocha k dispozici
  89 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  100378
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.