Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Přehled jednotek

Informace

Rezidence U Hvězdy

Renesanční letohrádek Hvězda, který od poloviny 16. století sloužil jako zázemí při lovu, je obklopený velkou oborou, dnes hojně využívanou běžci, cyklisty, pejskaři, maminkami s kočárky a dalšími s potřebou uniknout městskému ruchu. Přímo s oborou sousedí privátní zahrada Rezidence U Hvězdy s 15 byty, každý s terasou či předzahrádkou. Výhodou lokality je především šíře služeb a rychlý dosah přírody, centra i letiště. Zkolaudováno.

O projektu
Zcela nová budova s výtahem byla stavěna tak, aby splnila standard energeticky úsporného domu, čímž svým obyvatelům zajistí minimální náklady a každodenní tepelný komfort bez ohledu na venkovní teploty. Byty budou rozloženy na 3 podlažích, v suterénu je garáž s 25 místy (vč. místa pro návštěvy) a přípravou pro dobíjecí stanici pro elektromobily. Dům otevřete pohodlně bezkontaktním klíčem, o bezpečí vás, vašich dětí i majetku se postará kamerový a elektronický zabezpečovací systém, bezpečnostní vstupní dveře do bytů NEXT (tř. 3) nebo domovní videotelefon s barevnou obrazovkou.

Byty
Jednotky s dispozicí od 1+kk do 4+kk a výměrou od 43 až po 139 m2 mají, až na jednu výjimku alespoň 1 místnost s ideální jižní orientací. Vysoký standard zahrnuje mj. rekuperaci vzduchu, podlahy z kartáčované dubové dýhy, velkoformátovou dlažbu (60x60 a 60x30 cm), tepelně a akusticky izolační bezúdržbová hliníková okna s předokenními žaluziemi a sanitární zařízení značek Villeroy & Boch, Hansgrohe, Grohe nebo Hüppe. Vytápění je zajištěno z centrální kotelny v suterénu (s plynovými kondenzačními kotli). Ke každému bytu přísluší sklep (součást kupní ceny) a garážové stání (za příplatek).

Lokalita
Část Prahy 6 Liboc má velmi dlouhou historii. Zatímco v Dolní Liboci dominovaly venkovské stavby, Horní Liboc, kam spadá i nabízená rezidence, charakterizují původně předměstské novorenesanční vily. Lokalita je velmi oblíbená pro bohatou infrastrukturu. Jsou zde mateřské a základní školy, gymnázium i nákupní možnosti od malých pekařství a farmářských obchodů až po supermarkety. Dostatek zeleně a dětských hřišť mezi zástavbou i velké zelené plochy ideální pro sport i relaxaci (Obora Hvězda, park Ladronka nebo přírodní rezervace Divoká Šárka). Popularitu čtvrti ještě zvedla stanice metra Petřiny, díky níž jste za 10 minut v centru. Stejně rychlá je i cesta autem na letiště. Kdo raději cestuje po povrchu, může pro své cesty do práce či za kulturou využít tramvaje nebo autobusy.

Byty jsou nabízeny v osobním vlastnictví.

Pro další informace navštivte webové stránky projektu www.rezidenceuhvezdy.cz.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Adresa
  Libocká, Praha 6, Liboc
 • Parkování
  25 garážových míst
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  31923

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další developerské projekty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.