Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Prostorný byt 4+kk, v současné době rozdělený na 2 plnohodnotné samostatné bytové jednotky (1+kk a 3+kk) s terasou a výhledem na Pražský hrad se rozkládá po celém nejvyšším podlaží domu s výtahem v samém centru metropole u Čelakovského sadů a Václavského náměstí. Orientace celého bytu do zeleného vnitrobloku zaručuje neuvěřitelný klid.

Garsoniéra se skládá z obytné haly s kuchyňským koutem, ložnice a koupelny. Třípokojový byt tvoří více než 60metrový obytný prostor s kuchyní, dále ložnice, pracovna, velkoryse pojatá koupelna, samostatná toaleta, předsíň a technická místnost se šatnou a prádelnou. Z obytného prostoru vede vstup na západně orientovanou terasu s pěkným výhledem do mohutné koruny stromu i na Pražský hrad. Snadnou úpravou lze jednotky opět sloučit do jednoho celku.

Interiér je ve výborném stavu. Podlahy jsou dřevěné, okna hliníková s dvojskly, interiérové dveře celoskleněné, vstupní dveře bezpečnostní. Na terase je nově ošetřená dřevěná podlaha. Obě kuchyně jsou plně vybaveny, ve větším bytě spotřebiči AEG, v menším bytě Whirpool. Vytápění novým plynovým kotlem Vaillant. V dobře udržovaném domě je výtah, který vede do předposledního patra.

Poloha domu umožňuje mít vše potřebné na dosah ruky. V bezprostředním okolí fungují kavárny, restaurace, kina, divadla, obchody. Přímo u domu je přestupní stanice metra, v blízkosti jsou tramvajové zastávky i Hlavní nádraží. Sousední park Čelakovského sady prošel v nedávné době zdařilou revitalizací a vytváří tak příjemnou zelenou oázu, do níž je zasazena zrekonstruovaná důstojná budova Národního muzea.

Podlahová plocha 158,7 m2, terasa 20,3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  25 900 000 Kč / 1 089 609 €
 • Interiér
  158 m²
 • Terasa
  20 m²
 • Celková plocha
  178 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43895
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.