Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+1

Unikátní, stylový byt s velkou privátní střešní terasou, 4 lodžiemi, saunou, 2 garážovými místy i výtahem přímo do bytu se nachází v samém centru metropole, v klidné boční ulici na Novém Městě, nedaleko Václavského náměstí.

Praktickou dispozici bytu, který se rozkládá po celém 6. podlaží, tvoří 40metrový obytný prostor, kuchyně s jídelnou, hlavní ložnice s en-suite koupelnou a šatnou, 2. ložnice s přilehlou koupelnou a další pokoj v současnosti využívaný jako pracovna, do níž je možný přímý vstup mimo soukromou část bytu. Dále je zde komora, samostatná toaleta, vstupní chodba a hala. Ze všech pokojů i kuchyně je možné vstoupit na jednu ze čtyř lodžií, z kuchyně vede také schodiště na úžasnou střešní terasu. Díky umístění bytu v celém nejvyšším podlaží, terase nad úrovní okolních budov a výtahu přímo do bytu je zajištěno dokonalé soukromí.

Funkcionalistický dům z r. 1936 byl v l. 2016–2017 kompletně zrekonstruován. K vysokému standardu vybavení bytu patří dubové parkety, klimatizace v celém bytě, dřevěná okna s trojskly, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládaný vstup na střešní terasu, podlahové vytápění doplněné o topné žebříky, zdrojem tepla je centrální domovní kotelna. Nábytek pochází mimojiné aod ikonického francouzského interiérového designéra Christiana Liaigre, závěsy a vestavěné stěny z látek Pierre Frey z Paříže, kuchyně vyrobená na míru je vybavena spotřebiči Siemens, v bytě je rozveden kvalitní audiosystém Bang & Olufsen Beosound 9000 kompatibilní s bluetooth. Koupelnová sanita je značek Villeroy & Boch a Axor. Na terase je sauna a příprava na venkovní kuchyni. K bytu přísluší 4 sklepy a 2 garážová stání přístupná autovýtahem.

Budova stojí přímo v centru Prahy, pár minut chůze od Václavského náměstí. Blízké Čelakovského sady čeká brzy rozsáhlá revitalizace, která má za cíl zatraktivnit tuto lokalitu a vytvořit z ní příjemné a důstojné místo. V blízkosti funguje gymnázium a veškerá občanská vybavenost, v pohodlném dosahu jsou tramvajové zastávky i stanice metra všech linek.

Podlahová plocha 193 m2, střešní terasa 140 m2, 4 lodžie celkem 40 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  59 000 000 Kč / 2 482 120 €
 • Podlahová plocha
  192 m²
 • Terasa
  140 m²
 • Lodžie
  40 m²
 • Celková plocha
  372 m²
 • Parkování
  2 garážová stání
 • PENB
  E
 • Referenční číslo
  43737
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.