Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4 + 1

Unikátní bydlení ve šlechtickém paláci na Malé Straně s barokními stropními malbami a porcelánovými kamny. Reprezentativní byt zaujme zejména světlými a prostornými místnostmi s dobovou atmosférou a současně nabízí praktické dispoziční uspořádání a množství úložných prostor.

Plochu bytu ve 2. patře tvoří velkoryse pojatý obývací pokoj s jídelnou, samostatná kuchyně, 2 ložnice, 3 koupelny, pracovna s knihovnou, velká vstupní hala a chodba.

K vybavení patří historická kachlová kamna, masivní parkety kladené do kříže, původní stropní malby a štuková výzdoba, dvoukřídlé masivní dveře, kompletní moderní kuchyňská linka se spotřebiči Miele, velké vestavěné skříně. Vytápění plynovým kotlem. Dům prošel v r. 2011 rekonstrukcí, zachovávající jeho jedinečnou atmosféru. Výtah v domě není, přístup do bytu je po nízkých pohodlných schodech z masivního dřeva. K jednotce přísluší komora na patře a velký půdní úložný prostor.

Zrekonstruovaný barokní palác, jehož historie sahá až do r. 1400, se nachází v klidné boční ulici nedaleko Pražského hradu a parku Kampa. Tramvajová zastávka je vzdálena minutu chůze, další minutu tramvají je pak stanice metra Malostranská. Bezprostřední okolí poskytuje širokou nabídku restaurací, kaváren a bister, jsou zde galerie, obchody včetně prodejen potravin nebo pošta.

Interiér 199 m2, komora na patře 9,9 m2, půdní úložný prostor 39 m2.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  54 000 000 Kč / 2 219 938 €
 • Celková plocha
  199 m²
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42577
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.