Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 3 + kk

Prostorný byt se dvěma balkony se nachází ve 3. podlaží moderního bytového domu s výtahem, společnou upravenou zahradou a podzemní garáží, kde je k bytu vyhrazeno XL stání. Dům je součástí unikátní lokality městské památkové zóny Praha - Tejnka v sousedství parčíku i několika sportovišť a v pěším dosahu parku Ladronka i Petřínských sadů.

Dispoziční řešení nabízí obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a velkým balkonem s výhledem do zahrady ve vnitrobloku, 2 samostatné ložnice, z nichž jedna má malý balkon, dále 2 koupelny (vana, bidet, toaleta / sprchový kout, toaleta), samostatnou toaletu s nikou na pračku a sušičku, šatnu a vstupní chodbu.

Dům byl zkolaudován v r. 2017. Interiér vyniká množstvím vestavěných skříní a úložných prostor. Podlahy jsou dřevěné a s dlažbou, spoustu denního světla zajišťují velká eurookna. K vybavení patří také žulové parapety, dýhované bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře Sapeli ve vysokém lesku, baterie Hansgrohe, sanita Duravit, spotřebiče Bosch (včetně myčky nádobí a indukční varné desky). Vytápění a ohřev vody centrální. Kupní cena zahrnuje sklepní kóji. Možnost dokoupení 2 parkovacích stání v garáží s automatickými vraty.

Atraktivní a klidná lokalita Prahy 6 v blízkosti Pražského hradu. V pěším dosahu je mateřská a základní škola, v krátké dojezdové vzdálenosti je i prestižní gymnázium J. Keplera nebo soukromé základní školy Duhovka a Cesta k úspěchu. Okolí nabízí spoustu možností sportovního vyžití, a to na blízkých stadionech, nebo v parku Ladronka. Dopravní spojení zajišťují tramvaje, cesta k nejbližší stanici metra Hradčanská trvá necelých 10 minut.

Podlahová plocha 95,86 m2, balkón 10,23 m2 a 1,34 m2. V prohlášení vlastníka je jednotka vedena jako 4+kk, snadnou úpravou lze vrátit třetí ložnici.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  16 490 000 Kč / 676 513 €
 • Poplatky za služby
  7 090 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha
  96 m²
 • Balkón
  12 m²
 • Celková plocha
  107 m²
 • Parkování
  XL garážové parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  42122
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.