Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 2 + kk

Byt s pěkným výhledem na Juditinu věž na hranici Karlova mostu je umístěn ve 2. podlaží komorního historického pavlačového domu s pouhými 4 byty, 1 nebytovou jednotkou a dvorem. Atraktivní působivá lokalita na Malé Straně u ikonického Karlova mostu i tiché romantické zahrady Vojanovy sady.

Dispozice se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny a zádveří přístupné přes zasklenou pavlač.

Na podlahách jsou nově zbroušené parkety. Dřevěná špaletová okna i dveře jsou pěkném zachovalém stavu. Vytápění plynovým kotlem Vaillant, v bytě je alarm. S jednotkou se zároveň prodává pozemek (část dvora s možností parkování) s věcným břemenem průjezdu. Dům je velmi dobře udržovaný, funguje zde nákladní výtah.

Čtvrť dýchající historií umožňuje být během pár minut pěšky v centru, vybírat ze široké škály restaurací a kaváren i procházet se v okolních křivolakých uličkách i upravených parcích – Vojanových sadech, parku Cihelná, na Kampě nebo v nedalekých šlechtických zahradách. Kousek od domu je tramvajová zastávka, cca 15 minut chůze jsou vzdáleny stanice metra Malostranská a Staroměstská.

Interiér 70 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  17 034 500 Kč / 700 000 €
 • Celková plocha
  70 m²
 • Parkování
  na pozemku
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  41777
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.