Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 5 + kk

Luxusní klimatizovaný penthouse s terasami, přímým vstupem z výtahu, dokonalým soukromím, všemi okny s výhledem do zeleně a venkovním bazénem s protiproudem je součástí unikátního rezidenčního projektu XY Na Hřebenkách s nepřetržitou recepcí i ostrahou, fitness, wellness a parkováním. Projekt je zasazen do zeleně jižního svahu na rozhraní Prahy 5 a 6 nedaleko parku Ladronka, Petřínských sadů a zahrady Klamovka.

Ve vstupní úrovni bytu (v 7. NP) se nachází prostorný obývací pokoj s jídelnou, kuchyní a vstupem na 70 m2 velkou terasu, dále pracovna s atriem, ložnice s en-suite koupelnou, toaleta a úklidová místnost. Horní patro tvoří velká otevřená galerie (pracovna, druhý obývací pokoj) propojená s terasou s podsvíceným bazénem, 2 ložnice s koupelnami a komora.

Součástí špičkového vybavení je krb, lakované podlahy z exotické dřeviny Padouk v obytných místnostech, v prostoru kolem bazénu přírodní mramor, travertinové obložení atria, dřevěné obložení a vestavný nábytek v dýhách exotických dřevin, sanita značky Villeroy & Boch, baterie Jado a Grohe, kuchyňská linka s deskou z leštěného kamene, vestavnými spotřebiči AEG, Miele a Electrolux, bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře se světlou výškou až do stropu, zabudované reproduktory a promítací plátno nebo důmyslné úložné prostory. Spoustu denního světla propouštějí velkoplošná hliníková okna Schüco, která lze zastínit elektricky ovládanými roletami. Optimální teplotu lze nastavit díky klimatizaci, vytápění je řešeno centrální plynovou kotelnou. V kupní ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání a 2 sklepy.

Poloha umožňuje rychlé spojení do centra i obchodně-zabavního centra na Andělu, v pohodlném dosahu je Francouzské lyceum, prestižní gymnázium Jana Keplera, privátní základní škola Cesta k úspěchu, státní ZŠ i MŠ. Lokalitu zpříjemňuje množství zeleně, a to v parku Ladronka, zahradě Klamovka, nedalekých rozlehlých Petřínských sadech i privátních zahradách tradiční rezidenční čtvrti Na Hřebenkách.

Interiér 278,56 m2, terasy 71,69 m2 a 20,6 m2, atrium 25,6 m2, bazén 26,18 m2, sklepy 7,88 m2 a 7,54 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha
  279 m²
 • Terasa
  144 m²
 • Celková plocha
  423 m²
 • Parkování
  Dvě garážová stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  40100
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.