Byt, 4+kk

Světlý byt s jižně orientovanou zahradou se nachází v prémiovém projektu Kajetánka, který je obklopen klidným parkem vzniklým na bývalých břevnovských vinicích nedaleko Pražského hradu.

Praktickou dispozici tohoto přízemního bytu tvoří obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, hlavní ložnice s en-suite koupelnou a walk-in šatnou, další 2 ložnice, centrální koupelna, samostatná toaleta, vstupní hala a chodba. Všechny pokoje mají přístup do slunné a pečlivě upravené zahrady. Ze zahrady vede branka přímo do krásného parku se zámečkem a rybníkem. Park je oplocený a na noc se uzamyká.

K vybavení patří dřevěné podlahy s topnými konvektory, hliníková okna, plně vybavená kuchyně s vestavnými spotřebiči Miele (včetně vinotéky). Vytápění z centrální plynové kotelny. K bytu přísluší sklep a 2 garážová stání.

Projekt je umístěn přímo u parku Kajetánka, v sousedství památkové zóny Střešovičky, bývalé dělnické kolonie s působivou atmosférou. V okolí je kompletní občanská vybavenost včetně kvalitních škol. Procházkou lze dojít až k Pražskému hradu. V krátké docházkové vzdálenosti funguje oblíbené koupaliště Petynka. Cesty autem urychluje blízký vjezd do tunelového komplexu, rychle dostupné je i letiště.

Podlahová plocha 119,9 m2, zahrada 159, 4 m2, sklep 2,2 m2.


Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37389
 • Prodejní cena
  25 000 000 Kč / 1 004 218 €
 • Podlahová plocha *
  120 m²
 • Zahrada
  159 m²
 • Parkování
  2 parkovací stání v garáží
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.