Byt, 3+kk

Moderní byt s velkou terasou se nachází ve 4. podlaží právě dokončené novostavby uzavřeného rezidenčního projektu se dvěma nízkopodlažními domy a garážemi a výtahem. Rezidence se rozkládá na rozhraní Starých Stodůlek a moderní zástavby nedaleko stanice metra.

Praktické dispoziční uspořádání nabízí obývací pokoj s přípravou na kuchyni, 2 ložnice, koupelnu se sprchovým koutem a WC, samostatnou toaletu, předsíň a komoru s přípojkou na pračku a sušičku. Ze všech pobytových místností vede vstup na západně orientovanou prostornou terasu, která má dostatečnou nosnost pro instalaci vířivky.

Dům byl zkolaudován v lednu 2024. Ke kvalitnímu standardu patří dřevěná okna s izolačními trojskly a přípravou pro elektricky ovládané žaluzie, lepené dřevěné dvouvrstvé podlahy, podlahové vytápění v koupelně, bezpečnostní vstupní bytové dveře (tř. 3) s panoramatickým kukátkem, plné nebo prosklené bezfalcové interiérové dveře, kouřový hlásič, domácí audio telefon, elektrické venkovní žaluzie a klimatizaci. K bytu přísluší garážové stání a k němu přilehlý sklep, v garážích je přípojka na nabíjení elektrovozů. Všechna podlaží domu propojuje prostorný výtah pro 8 osob. 

Rezidence má výhodnou polohu v blízkosti mateřských a základních škol i gymnázia, supermarketu, kavárny, restaurací, polikliniky či tenisové haly. Okolí je plné dětských hřišť, během chvilky je možné dojít do Centrálního parku nebo Prokopského údolí. Asi 10 minut chůze vede ke stanici metra linky B, nedaleko domu je i autobusová zastávka se spoji ke stanici metra linky A. Při jízdách autem je výhodou rychlé napojení na Rozvadovskou spojku a Pražský okruh.

Podlahová plocha 84,9 m2, terasa 39,7 m2

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104550
 • Prodejní cena
  16 111 500 Kč / 634 936 €
 • Podlahová plocha *
  85 m²
 • Terasa
  40 m²
 • Celková plocha
  125 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.