Byt

Cadogan Square, London SW1X
Výjimečný duplex s pěti ložnicemi, pěti koupelnami a s vlastním vchodem na exkluzivní adrese Cadogan Square v Londýně. Tento byt nabízející pohled na slavné náměstí Cadogan Square s uzavřenou zahradou byl pečlivě navržen architektem a designérem interiérů Victorem Udženijem. Jeho inovativní a udržitelný přístup k designu vytváří unikátní prostor spojující luxusní provedení s precizním řemeslným zpracováním.

Ručně vyrobené dveře vedou do chodby s unikátním 3D Bardiglio mramorovým obkladem a parketovou podlahou ve vzoru Versailles. Byt disponuje luxusním obývacím pokojem s krbem, prostornou jídelnou, samostatnou kuchyní s posezením, TV pokojem a hlavním ložnicovým apartmá. Ve spodním patře jsou další ložnice s vlastními koupelnami, prostorná pracovna/kancelář a obývací pokoj s francouzskými dveřmi do zahrady, která je ideální pro venkovní stolování. Kuchyň a rodinný pokoj mají skleněné vitráže od nizozemského studia Job Gallery, které navrhlo i ocelové žaluzie v jídelně.

V bytě jsou použity prvotřídní materiály a vybavení: koupelnové doplňky Dornbracht, chytré osvětlení Lutron a vestavěná svítidla Delta Light. V kuchyni a hlavní ložnici jsou velké světelné instalace od společnosti Bocci. Do stropu je zabudovaný sound systém Bang & Olufsen. Dům je plně automatizovaný s elektrickými žaluziemi, osvětlením a multimediálním systémem v každé místnosti. Dýhovaná kuchyně Siematic od Campana Brothers je vybavena spotřebiči Gaggenau.

Nemovitost se nachází na výjimečné adrese v srdci čtvrti Knightsbridge s vynikající dostupností, blízko jsou zastávky Pont Street, Sloane Square a Knightsbridge. Tato lokalita je významná zejména pro blízkost špičkovým obchodům, restauracím a kulturním památkám.

Share of freehold (spoluvlastnictví včetně pozemku pod domem) s nájemní smlouvou na dobu zhruba 984 let.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103463
 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha *
  409 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Londýn

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.