Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Nový rodinný byt se 2 balkony, privátní zahradou a 2 garážovými místy v komorním viladomu s pouhými 3 bytovými jednotkami. Nízkoenergetická novostavba právě vzniká na předměstí Brna, na klidném místě nedaleko přehrady i golfového hřiště. Předpokládaný termín dokončení 03/2023. 

Dispoziční řešení bytu v 1. patře nabízí cca 70metrový obytný prostor s přípravou na kuchyni a se vstupem na balkon, 3 ložnice (1 s malým balkonem), 2 samostatné toalety, koupelnu, šatnu a prostornou vstupní halu. Z balkonu vedou schody do zahrady

Díky vyspělým technologiím jsou zajištěny nízké náklady na energie. Ke komfortu a úsporám budou přispívat fotovoltaické panely, rekuperace, chlazení tepelným čerpadlem (vzduch-vzduch), zabezpečovací systém a systém inteligentní domácnosti Loxone (ovládání podlahového topení, klimatizace, exteriérových žaluzií, komunikace s fotovoltaikou), protipožární a bezpečnostní vstupní dveře, bezfalcové interiérové dveře, hliníková okna s izolačními trojskly, vinylová podlaha v dekoru dubu, elektrické podlahové vytápění s uhlíkovou technologií Heatflow. K bytu přísluší 2 garážové stání (za sebou), dobíjecí stanice na elektromobil a dostatečně velká zahrada. Před domem je navíc 1 venkovní parkovací místo.  

Dům s nadčasovou architekturou stojí v poklidné oblasti, odkud lze během 5 minut dojet autobusem k tramvajové zastávce. V místě funguje mateřská škola a 1. stupeň základní školy, obchod s potravinami, knihovna, tělocvična i multifunkční sportovní hřiště. V sousedství  Brněnská přehrada, golfový resort Kaskáda, zoologická zahrada i přírodní parky Podkomorské lesy a Baba. Autem se dá snadno napojit na dálnici D1.

Podlahová plocha 154,6 m2, balkony 14,1 m2 a 2 m2, zahrada 328,5 m2

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  23 800 000 Kč / 1 000 420 €
 • Podlahová plocha
  155 m²
 • Terasa
  14 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  171 m²
 • Zahrada
  329 m²
 • Parkování
  2 garážová stání za sebou a místo před domem
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  100315
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Jihomoravský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.