Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Módní butiky

Wolfgang

Sofistikovaná unisex móda. Jednoduchost a čistota. Lokální výroba. Tak zní průvodní hesla značky Wolfgang, která nabízí pohodlné, stylové a nadčasové kousky oblečení pro muže i ženy.

Svou nabídku dělí do tří sekcí: Lazy, Fine a Classy. Kolekci Lazy tvoří bavlněné, pohodlné kousky pro každodenní nošení. V sekci Fine zase najdete splývavé střihy a jemnější, hladké materiály. Patří k ní například delší šaty, které lze nosit jako večerní i jako jednu z vrstev denního outfitu. Třetí sekci, jež nese název Classy, dominují kožené, ručně šité doplňky nejrůznějších velikostí - minimalisticky laděná, kožená psaníčka, peněženky, batohy, cross body kabelky i větší tašky. Produkce značky Wolfgang není jen o materiálu a střihu - ztělesňuje styl a směr, zdůrazňuje svobodu každého jedince a sílu smečky. Wolfgang je odpovědí pro ty, kteří si cení efektní jednoduchosti, kvality a nadčasového designu. Své kolekce nerozděluje podle sezón, ale naopak staví na minimalistickém, trendům nepodléhajícím designu. Všechny kousky k sobě záměrně padnou, a lze je tak nekonečně vrstvit a kombinovat - vytvářet outfity podle svého vkusu, životního stylu a způsobu myšlení. Drtivá většina oděvů a doplňků značky vzniká v České republice. V Brně sídlící značku Wolfgang založily v roce 2012 designérky Viktorie Kaštánková a Zuzana Milandu. Díky osobitému směru, který si od začátku drží a díky kterému jejich produkty neztrácí hodnotu po jedné sezóně, si získaly srdce mnohých milovníků lokální módy a v roce 2016 otevřely druhý obchod. Ten sídlí v centru Prahy, pár kroků od náměstí Republiky a Dlouhé třídy. Při jeho návštěvě vás kromě prezentovaných kolekcí nadchne i samotný interiér, v němž se bílý kamenný obklad doplňuje s vrzající dřevěnou podlahou a industriálními prvky z kovu. S jednotlivými kolekcemi a looky se můžete seznámit i na vizuálně podmanivém webu, který v roce 2018 zabodoval v soutěži Awwwards. 

Další módní butiky

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.